niedziela, 29 września 2013

VI Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym

105 zawodników i zawodniczek wzięło udział w VI Turnieju Grand Prix LZS w tenisie stołowym rozgrywanym w naszej szkole.

Turniej rozgrywano na 12 stołach.

Otwarcia zawodów dokonał Wójt gminy Kłoczew, pan Zenon Stefanowski.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał dyrektor Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Kłoczewie, pan Antoni Całka.

Gorący posiłek puchary i nagrody rzeczowe ufundował Wójt Gminy w Kłoczewie wraz z Wojewódzkim Zrzeszeniem LZS w Lublinie oraz Spółdzielnia Mleczarska z Ryk.
 Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał sędzia główny Leon Filipek.

Tenisiści dopisali i Turniej można uznać za bardzo udany.

















Wyniki z VI i po VI Turniejach














sobota, 21 września 2013

IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA - kategoria wiekowa: chłopcy grupa młodsza


Uroczystego otwarcia IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dokonał Dyrektor Zespołu Szkół w Kłoczewie Pan Antoni Całka.
 
Po krótkim przemówieniu oraz losowaniu drużyn przystąpiono do sportowej rywalizacji.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.
W miłej atmosferze przy dopingu kibiców i w duchu walki „fair play” wyłoniono zwycięzcę.
Zwyciężyła drużyna Real Białki awansując tym samym do półfinału.
W turnieju łącznie zagrało 29 chłopców.


I miejsce – Real Białki w składzie:
1 Grobel Krystian
2 Janiszek Kacper
3 Łukasiak Łukasz
4 Borek Kacper
5 Filipek Mateusz
6 Jaworski Tomasz
7 Osial Cezary
8 Lesisz Mateusz
9 Słomka Patryk
10 Kazmierczak Szymon
Opiekun Robert Pyrka

II miejsce – „Sparta” Kłoczew w składzie:
1 Prządka Maciej
2 Prządka Łukasz
3 Żmuda Jakub
4 Opieka Paweł
5 Opieka Piotr
6 Pietrzak Bartłomiej
7 Mróz Marcel
8 Celej Mateusz
9 Kuden Karol
10 Szychowski Daniel
Opiekun Leszek Szymański

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dęblinie
w składzie:
1 Wojtyś Maciej
2 Łubek Karol
3 Skóra Jakub
4 Ambroziak Piotr
5 Golec Mateusz
6 Stelliga Oskar
7 Makaruk Jakub
8 Szczepaniak Paweł
9 Konopka Kacper
Opiekun Jakub Woźniakowski




Real Białki
Sparta Kłoczew
SP 4 Dęblin
PUNKTY
BRAMKI ZDOBYTE
BRAMKI STRACONE
MIEJSCE
Real Białki

1:0
4:0
6
5
0
I
Sparta Kłoczew
0:1

3:3
1
3
4
II
SP 4 Dęblin
0:4
3:3

1
3
7
III


środa, 18 września 2013

IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA - chłopcy gr. młodsza


Po losowaniu drużyny chłopców przystąpiły do sportowej rywalizacji.
Turniej został rozegrany systemem grupowym: „każdy z każdym” w grupach a w drugiej części turnieju systemem „krzyżowym” z udziałem pierwszej i drugiej drużyny każdej z grup.
W miłej atmosferze przy dopingu kibiców i w duchu walki „fair play” wyłoniono zwycięzcę.
Zwyciężyła drużyna „Sparta” z Kłoczewa po zaciętej walce i rzutach karnych i to ona będzie reprezentować nasz Orlik w kolejnych eliminacjach.
W kategorii „Chłopców młodszych” rywalizowało sześć drużyn ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kłoczew.
Łącznie w turnieju zagrało 57 chłopców.

GRUPA 1
1. „Rzymscy Wojownicy” Kłoczew
2. UKS „Dynamo” Gózd
3. „Czarni” Kawęczyn


Rzymscy Wojownicy
Dynamo Gózd
Czarni Kawęczyn
PUNKTY
BRAMKI ZDOBYTE
BRAMKI STRACONE
MIEJSCE
Rzymscy Wojownicy

0:2
0:2
0
0
4
III
Dynamo Gózd
2:0

3:0
6
5
0
I
Czarni Kawęczyn
2:0
0:3

3
2
3
II



GRUPA 2
1. Szkoła Podstawowa w Czernicu
2. Szkoła Podstawowa w Starym Zadybiu
3. „Sparta” Kłoczew


SP Czernic
SP Stare Zadybie
Sparta Kłoczew
PUNKTY
BRAMKI ZDOBYTE
BRAMKI STRACONE
MIEJSCE
SP Czernic

1:0
1:3
3
2
3
III
SP Stare Zadybie
0:1

1:0
3
1
1
II
Sparta Kłoczew
3:1
0:1

3
3
2
I

PÓŁFINAŁY
Zw. gr. I Dynamo Gózd 4 : 0 SP Stare Zadybie II m. gr. II

Zw. gr. II Sparta Kłoczew (3)1 : 1(1) Czarni Kawęczyn II m. gr. I

MECZ O V MIEJSCE
Rzymscy Wojownicy 0 : 7 SP Czernic

MECZ O III MIEJSCE
SP Stare Zadybie 1 : 3 Czarni Kawęczyn

FINAŁ
Dynamo Gózd (1)0 : 0(3) Sparta Kłoczew

I miejsce – „Sparta” Kłoczew w składzie:
1 Prządka Maciej
2 Prządka Łukasz
3 Żmuda Jakub
4 Opieka Paweł
5 Opieka Piotr
6 Pietrzak Bartłomiej
7 Mróz Marcel
8 Celej Mateusz
9 Kuden Karol
10 Szychowski Daniel
Opiekun Leszek Szymański
 

II miejsce – UKS Dynamo Gózd w składzie:
1 Pawlak Jakub
2 Okoń Sebastian
3 Mućka Mateusz
4 Sowa Michał
5 Talarek Bartosz
6 Szczybelski Cezary
7 Koszara Krystian
8 Pawlak Patryk
9 Wojtaś Adrian
10 Szafrański Kamil
Opiekun Witold Łukasiak

 III miejsce – „Czarni” Kawęczyn w składzie:
1 Kieliszek Kacper
2 Krupa Artur
3 Lipniacki Kacper
4 Mroczek Szymon
5 Pietrzak Jakub
6 Szustek Marcin
7 Żmuda Kamil
Opiekun Ewa Sobiech


IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Starym Zadybiu w składzie:
1 Celej Mateusz
2 Komar Mateusz
3 Pacek Szymon
4 Rodak Marcin
5 Siwek Mateusz
6 Zawadka Krystian
7 Lankiewicz Stanisław
8 Matyska Cezary
9 Mróz Mateusz
10 Wojtaś Jakub
Opiekun Hanna Pieńkosz


V miejsce – Szkoła Podstawowa w Czernicu w składzie:
1 Dawidek Mateusz
2 Gajek Paweł
3 Kryczka Arkadiusz
4 Zboina Konrad
5 Żaczek Szymon
6 Opieka Maciej
7 Dębek Jakub
8 Bernaciak Mateusz
9 Żaczek Kamil
10 Żaczek Adam
Opiekun Anna Pawlak

VI miejsce – „Rzymscy Wojownicy” Kłoczew w składzie:
1 Paterek Filip
2 Grzyb Kacper
3 Łukasiak Wojciech
4 Majek Albert
5 Wyziński Konrad
6 Filipek Mikołaj
7 Kryczka Mateusz
8 Krupa Łukasz
9 Leszek Dawid
10 Alaba Adrian
Opiekun Leszek Szymański